C2012X5R1C155K125AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 9.056
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 5.996
Datasheet
In Stock: 162
Similar
Direct
KEMET
Direct
KEMET
1.5 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)