13 substitute(s) available for '511DAA100M000AAG':
Product InformationMatch TypeQuantity AvailableUnit PriceDigiKey Part Number
511DAA100M000AAG
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Parametric Equivalent
0kr.44.63000863-510DAA100M000AAG-ND
Parametric Equivalent
0kr.44.63000863-510DAA100M000AAGR-ND
0kr.44.63000863-511DAA100M000AAG-ND
0kr.44.63000863-511DAA100M000AAGR-ND
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
0kr.90.34500863-514DAA000121AAG-ND
0kr.90.34500863-514DAA000121AAGRTR-ND
CTS-Frequency Controls
0kr.17.41852647H10003G3T-ND
CTS-Frequency Controls
0kr.16.64212647H10003I3T-ND
TXC CORPORATION
4.597kr.39.56000887-1963-1-ND
SiTime
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
0kr.40.79792SIT9102AI-483N33E100.00000X-ND
Shenzhen SCTF Electronics
XTAL OSC XO 100.0000MHZ 3.3V HCS
71.800kr.20.351005852-SX7DF100.000B20F30HNNTR-ND
Renesas Electronics Corporation
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
0kr.34.43000800-XUN735100.000000ICT-ND