EEH-ZC1K220P is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 1.855
Datasheet
NextGen Components
Nichicon
In Stock: 373
Nichicon
In Stock: 98
Chemi-Con
In Stock: 31
Chemi-Con
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
In Stock: 490
22 µF 80 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 45mOhm 4000 Hrs @ 125°C