TPSE477K010R0045 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 50
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 5.737
Datasheet
In Stock: 1.275
In Stock: 18
Vishay Sprague
Vishay Sprague
470 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 45mOhm