TPSB476K010R0650 is out of stock and can be placed on backorder.
Similar
In Stock: 132
Vishay Sprague
Vishay Sprague
47 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 1411 (3528 Metric), 1210 650mOhm