12105C822KAT2A is available for purchase but is not normally stocked.
Knowles Syfer
8200 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
12105C822KAT2A
DigiKey Part Number
12105C822KAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
12105C822KAT2A
Description
CAP CER 8200PF 50V X7R 1210
Detailed Description
EDA/CAD Models
12105C822KAT2A Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±10%
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Rated
Thickness (Max)
0.037" (0.94mm)