C0402C474K7PACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 13.909
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 36.276
Datasheet
Knowles Novacap
Knowles Novacap
TDK
TDK
0.47 µF ±10% 4V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)