RC0805FR-07120RL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Similar
Direct
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Samsung Electro-Mechanics
Vishay Dale
120 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film