RC0201JR-07110KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 8.170
Datasheet
Similar
Direct
Vishay Dale
Direct
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Similar
110 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film