OMNI-UNI-40-75-D
DigiKey Part Number
345-1578-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OMNI-UNI-40-75-D
EDA/CAD Models
OMNI-UNI-40-75-D Models
Length
2.953" (75.00mm)
Series
Width
1.575" (40.00mm)
Fin Height
2.953" (75.00mm)