OMNI-UNI-34-50
OMNI-UNI-34-50
OMNI-UNI-34-50
DigiKey Part Number
345-1571-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OMNI-UNI-34-50
EDA/CAD Models
OMNI-UNI-34-50 Models
Length
1.969" (50.00mm)
Series
Width
1.339" (34.00mm)
Fin Height
2.953" (75.00mm)