RCWE2010R100FKEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 1.330
Datasheet
Upgrade
Bourns Inc.
In Stock: 14.023
Datasheet
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Similar
Bourns Inc.
100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film