C4532X7R1C106M230KA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 521
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 1
Datasheet
In Stock: 102.333
In Stock: 31.187
Direct
KYOCERA AVX
Direct
KEMET
In Stock: 640
KYOCERA AVX
In Stock: 562
KEMET
In Stock: 790
10 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)