MMAST32MSB7226MPNA01 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 1.430
Datasheet
In Stock: 754
In Stock: 60
KEMET
TDK
TDK
Cal-Chip Electronics, Inc.
22 µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
MMAST32MSB7226MPNA01
DigiKey Part Number
587-MMAST32MSB7226MPNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMAST32MSB7226MPNA01
Description
CAP CER 22UF 25V X7R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
MMAST32MSB7226MPNA01 Models
Category
Temperature Coefficient
Mfr
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Series
Applications
Packaging
Tape & Reel (TR)
Mounting Type
Part Status
Active
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±20%
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)