MLAST32MSB7226MPNB25 is available for purchase but is not normally stocked.
Taiyo Yuden
In Stock: 1.430
Datasheet
In Stock: 854
In Stock: 160
KEMET
TDK
TDK
Cal-Chip Electronics, Inc.
22 µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
MLAST32MSB7226MPNB25
DigiKey Part Number
587-MLAST32MSB7226MPNB25TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MLAST32MSB7226MPNB25
Description
CAP CER 22UF 25V X7R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
MLAST32MSB7226MPNB25 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±20%
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)