EEV-FK1J221Q is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 1.456
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 2.028
Datasheet
Direct
Nichicon
Similar
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
Chemi-Con
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
220 µF 63 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C