TPME687M006R0023 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 96
Datasheet
Similar
In Stock: 456
Similar
In Stock: 2.980
Vishay Sprague
In Stock: 340
Vishay Sprague
In Stock: 357
680 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 23mOhm