F930J685KAA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 4.680
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 5.198
Datasheet
KEMET
6.8 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 1206 (3216 Metric) 3.5Ohm @ 100kHz
F9X Series 3mm