F930G336MAA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 1.668
Datasheet
KEMET
KEMET
Similar
33 µF Molded Tantalum Capacitors 4 V 1206 (3216 Metric) 2.5Ohm @ 100kHz
F9X Series 3mm