1812CC473KAT1A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 920
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 13.425
Datasheet
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 26.043
0.047 µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)