12065C563KAT2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 43
Direct
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
In Stock: 918
0.056 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)