OEDL-75-4-5
OEDL-75-4-5
OEDL-75-4-5
DigiKey Part Number
226-4102-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OEDL-75-4-5
Description
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Detailed Description
Knurled, Diamond Knob 0.250" (6.35mm) Shaft with Line on Top Metal Black Matte
Category
Diameter
0.750" (19.05mm)
Height
0.625" (15.88mm)
Series
Indicator
Line on Top
Color
Black Matte
Shaft Size
0.250" (6.35mm)
Additional Resources
In-Stock: 779
Check for Additional Incoming Stock
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
1kr.76.71000kr.76.71
5kr.66.29200kr.331.46
20kr.59.28550kr.1,185.71
40kr.56.32625kr.2,253.05
60kr.54.74167kr.3,284.50
100kr.52.88510kr.5,288.51
260kr.49.79169kr.12,945.84
500kr.47.92736kr.23,963.68
1.000kr.46.14924kr.46,149.24
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
KNOB KNURLED 0.250" METAL
In-Stock: 5
KNOB KNURLED 0.250" METAL
In-Stock: 32
KNOB KNURLED 0.250" METAL