T495X476K035ATE200 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 58
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 12.846
In Stock: 540
Similar
Similar
In Stock: 424
In Stock: 449
In Stock: 509
47 µF Molded Tantalum Capacitors 35 V 2917 (7343 Metric) 200mOhm