T491D226M016AT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 264
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 646
Datasheet
In Stock: 20.645
In Stock: 91
In Stock: 3.284
In Stock: 578
In Stock: 490
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 16
Direct
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
22 µF Molded Tantalum Capacitors 16 V 2917 (7343 Metric) 800mOhm