ABLS-6.144MHZ-B4-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 42
Datasheet
In Stock: 6.756
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
6.144 MHz ±30ppm Crystal 18pF 100 Ohms HC-49/US