5602-44-0142A-600
DigiKey Part Number
3M10727-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5602-44-0142A-600
Description
CABLE SATA F-F 600MM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle 1.96' (600.00mm) Silver Shielded
Category
Fastening Type
Latch Lock
Packaging
Box
Length
1.96' (600.00mm)
Wire Gauge
30 AWG
Connector Type
Receptacle to Receptacle
Operating Temperature
-20°C ~ 80°C
Additional Resources
In-Stock: 640
Check for Additional Incoming Stock
Box
QuantityUnit PriceExt Price
1kr.56.17000kr.56.17
10kr.47.72100kr.477.21
25kr.44.73000kr.1,118.25
50kr.42.59460kr.2,129.73
100kr.40.56140kr.4,056.14
250kr.38.02276kr.9,505.69
500kr.37.77042kr.18,885.21
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
CABLE SATA F-F 500MM
In-Stock: 341
CABLE SATA F-F 700MM
In-Stock: 994
CABLE SATA F-F 800MM
In-Stock: 2809
CABLE SATA F-F 900MM