5602-44-0142A-500
DigiKey Part Number
3M10726-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5602-44-0142A-500
Description
CABLE SATA F-F 500MM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle 1.64' (500.00mm) Silver Shielded
Category
Fastening Type
Latch Lock
Packaging
Box
Length
1.64' (500.00mm)
Wire Gauge
30 AWG
Connector Type
Receptacle to Receptacle
Operating Temperature
-20°C ~ 80°C
Additional Resources
In-Stock: 341
Check for Additional Incoming Stock
Box
QuantityUnit PriceExt Price
1kr.56.62000kr.56.62
10kr.48.08900kr.480.89
25kr.45.07760kr.1,126.94
50kr.42.92440kr.2,146.22
100kr.40.87590kr.4,087.59
250kr.38.31768kr.9,579.42
500kr.36.49026kr.18,245.13
1.000kr.34.75043kr.34,750.43
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
CABLE SATA F-F 600MM
In-Stock: 640
CABLE SATA F-F 700MM
In-Stock: 994
CABLE SATA F-F 800MM
In-Stock: 2809
CABLE SATA F-F 900MM