YC124-JR-0739RL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 10.256
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
39 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals