CS0805KRX7R9BB103 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 6.000
Datasheet
Direct
KEMET
KEMET
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 676
TDK
Similar
10000 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)