AC1210FR-073K3L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 1.147
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
TE Connectivity Passive Product
Upgrade
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Similar
Panasonic Industry
3.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film