LGJ7045TC-101M-D is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 2.427
Datasheet
MFR Recommended
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Sumida America Inc.
100 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 750 mA 330mOhm Nonstandard