CLF6045NIT-101M-D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 0
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Datasheet
Eaton - Electronics Division
In Stock: 979
Murata Electronics
100 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 610 mA 384mOhm Max Nonstandard