CGJ3E2C0G1H330J080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
KYOCERA AVX
33 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)