CGA5C4C0G2J271J060AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 249
Similar
Murata Electronics
270 pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)