CGA4J4X7T2W223M125AE is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 3.790
Datasheet
0.022 µF ±20% 450V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric)