CGA4J3X5R1E155K125AB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 3.196
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 3.235
Datasheet
Similar
Similar
Murata Electronics
1.5 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)