C4532X7R2A155M230KA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 7.747
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
1.5 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)