C3216X7R2E153K115AM is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 3.960
Datasheet
Direct
Murata Electronics
In Stock: 689
Datasheet
0.015 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)