C2012X8R2A683M125AB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 1.950
Datasheet
0.068 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)