C2012X6S0J106M125AB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 3.950
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 35.570
Datasheet
Upgrade
Upgrade
10 µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0805 (2012 Metric)