C1608CH2E222J080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 35.231
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 14.661
Datasheet
Upgrade
KEMET
Knowles Syfer
2200 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor CH 0603 (1608 Metric)