ACM4520V-901-2P-T00 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 277
Datasheet
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 900 Ohms @ 100 MHz 1.2A DCR 60mOhm