ACM4520V-421-2P-T00 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 277
Datasheet
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 420 Ohms @ 100 MHz 1.4A DCR 55mOhm