OCETGLKANF-25.000000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
QST
In Stock: 3.095
Datasheet
Parametric Equivalent
Aker Technology Corp
In Stock: 996
Datasheet
Shenzhen SCTF Electronics
In Stock: 72.000
Shenzhen SCTF Electronics
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
OCETGLKANF-25.000000
DigiKey Part Number
OCETGLKANF-25.000000-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OCETGLKANF-25.000000
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
10mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
4-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)