OAERGLLTNF-125.000000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
ECS Inc.
Siward
In Stock: 200
Siward
In Stock: 200
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 193
Renesas Electronics Corporation
125 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
OAERGLLTNF-125.000000
DigiKey Part Number
1664-OAERGLLTNF-125.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-OAERGLLTNF-125.000000CT-ND - Cut Tape (CT)
1664-OAERGLLTNF-125.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OAERGLLTNF-125.000000
Description
XTAL OSC XO 125MHZ LVPECL SMD
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Output
LVPECL
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±50ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Current - Supply (Max)
75mA
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
6-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.041" (1.05mm)