XLP335125.000000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
ECS Inc.
Siward
In Stock: 200
Siward
In Stock: 200
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 193
125 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XLP335125.000000I
DigiKey Part Number
800-XLP335125.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XLP335125.000000ICT-ND - Cut Tape (CT)
800-XLP335125.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLP335125.000000I
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
120mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)