CDRR75NP-101MC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 0
Datasheet
100 µH Shielded Inductor 830 mA 315mOhm Max Nonstandard