24 substitute(s) available for '511BAA156M250BAGR':
Product InformationMatch TypeQuantity AvailableUnit PriceDigiKey Part Number
511BAA156M250BAGR
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Parametric Equivalent
0kr.39.18000863-510BAB156M250BAG-ND
Parametric Equivalent
0kr.39.18000863-510BAB156M250BAGR-ND
0kr.39.18000863-511BAA156M250BAG-ND
0kr.39.18000863-511BAA156M250BAGR-ND
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
0kr.70.75060863-514BAA002216BAG-ND
0kr.68.70975863-514BAA002216BAGRTR-ND
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
0kr.42.11540863-591BE156M250DG-ND
0kr.38.19116863-591BE156M250DGRTR-ND
CTS-Frequency Controls
Direct
0kr.20.14934653L15623I3T-ND
CTS-Frequency Controls
Direct
0kr.20.14934653V15623I3T-ND
0kr.20.68824655L15623I3T-ND
0kr.20.68824655V15623I3T-ND
ECS Inc.
0kr.37.90100ECX-L35BN-156.250-ND
Aker Technology Corp
OSC LVDS 156.250MHZ 3.3V
1.000kr.25.990003997-S5A3305-156.250-L-X-RCT-ND
SiTime
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
0kr.30.560001473-SIT9120AI-2C3-33E156.250000-ND
SiTime
0kr.30.560001473-SIT9121AI-2C3-33E156.250000-ND
OSC XO 3.3V 156.25MHZ
Shenzhen SCTF Electronics
XTAL OSC XO 156.2500MHZ 3.3V LVD
36.000kr.19.147005852-SX5DF156.250B20F30DNNTR-ND
Suntsu Electronics, Inc.
566kr.20.610002388-SXO53L3A481-156.250M-ND
Renesas Electronics Corporation
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
644kr.36.71000800-XUL535156.250000ICT-ND
0kr.0.00000800-2858-1-ND