CL03C220GA3GNNC is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Johanson Technology Inc.
Johanson Technology Inc.
Walsin Technology Corporation
22 pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)