2249-C-144
DigiKey Part Number
501-1389-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2249-C-144
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-58C 144.0" (3.7m) 12.0'
Length
144.0" (3.7m) 12.0'
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
4 GHz
Additional Resources
In-Stock: 302
QuantityUnit PriceExt Price
1kr.297.92000kr.297.92
Alternate Length
COAX CBL BNC TO BNC 12"
In-Stock: 726
In-Stock: 108
COAX CBL BNC TO BNC 24"